Biuro Rachunkowe Texo Invest

Aktualności

PDP Karlikowo Sopot - KP Sopot

• autor: Trener, 2014-08-09 13:54

W sobotni popołudnie rozegraliśmy spotkanie z drużyną KP Sopot. Drużyna z czołówki A klasy zwyciężyła aż 10:2. Na sparing niestety nie stawili się wszyscy zawodnicy czego skutkiem była konieczność wystąpienia trenera wraz z zawodnikami. Początek pierwszej połowy nie zapowiadał tak wysokiego wyniku dla drużyny gości. Niestety z minuty na minutę zawodnicy KP Sopot stwarzali sobie coraz więcej dogodnych sytuacji czego skutkiem był wynik 5:0 do przerwy. W drugiej połowie ubył nam kontuzjowany prawy obrońca i całą drugą połowę musieliśmy grać w 10. Pod koniec spotkania Karlikowo zdążyło zniwelować rozmiar porażki zdobywając dwie bramki, których strzelcem jest Arkadiusz Piątkowski.