Aktualności

PDP Karlikowo Sopot - FC Gowidlino

• autor: Trener, 2014-09-07 20:00

Pierwsze 3pkt.!!!

Dzisiaj (Niedziela) rozegraliśmy swój trzeci mecz w Seria B, gdzie zmierzyliśmy się w roli gospodarza z zespołem z Gowidlina. Mecz zakończył się rezultatem 3:1 dla Nas!

Drużyna gospodarzy od samego początku wyszła odpowiednio zmotywowana i skoncentrowana, co przyczyniło się do wyniku 2:0 do przerwy. Pierwszą bramkę dla naszego zespołu zdobył w 25 min. Adam Szabłowski po pięknym strzale 30m z woleja. Na kolejną bramkę musieliśmy poczekać ok. 10min. gdzie Damian Sroczyński wykonał rzut rożny, a kapitan zespołu Filip Szukalski idealnie nabiegł na piłkę kierując ją do bramki i ustalając wynik na 2:0. Po przerwie drużyna gości próbowała odrobić straty i kilkakrotnie zagroziła naszej bramce, niestety na nieszczęście gości w 75 min. swoją kolejną bramkę w barwach Karlikowa zdobył Damian Sroczyński, który chwilę przed trafił w poprzeczkę z rzutu wolnego. Niestety braki kadrowe dawały się coraz mocniej we znaki, przez co naszych zawodników coraz mocniej opuszczały siły, czego wynikiem drużyna gości już w ostatniej minucie doliczonego czasu gry zdobyła honorową bramkę.