Biuro Rachunkowe Texo Invest

Aktualności

Celtic Reda-PDP Karlikowo Sopot

• autor: Trener, 2014-09-14 17:37

Wczoraj rozegraliśmy kolejne spotkanie ligowe. Tym razem naszym przeciwnikiem był Celtic Reda.

Mecz niestety zakończył się zwycięstwem gospodarzy 4:0. Pierwsza połowa nie wskazywała na taki rezultat końcowy i to zespół gości stworzył sobie więcej sytuacji bramkowych między innymi strzał w poprzeczkę oraz sytuacja sam na sam z bramkarzem Damiana Sroczyńskiego gdzie piłka już zmierzała do pustej bramki, gdzie w ostatniej chwili obrońca Celtów zdołał ją wybić. Niestety powiedzenie niewykorzystane sytuacje lubią się mścić jest adekwatne w 100% do tego meczu i na początku drugiej połowy zespół Celticu strzelił pierwszą bramkę. Trener wraz z upływem czasu postanowił stopniowo zwiększać ryzyko i coraz bardziej usposabiać zespół ofensywnie, co niestety skończyło się dla nas kolejnymi straconymi bramkami. Dla trenera szczególnie bolesna była bramka na 4:0, gdzie większość zawodników zapomniała, że gra się do gwizdka sędziego, która padła w ostatniej minucie. Reasumując gdyby fortuna tego sobotniego popołudnia stała po stronie gości, a nie gospodarzy wynik spotkania mógł być odwrotny.

Panowie aby osiągać kolejne zwycięstwa przypominam.

Treningi środa godz. 18.10 oraz piątek godz. 18.00.