Aktualno¶ci

Ba³tyk na kolanach

• autor: oldredaktor, 2015-09-05 17:20

PDP Karlikowo Sopot : Ba³tyk II Gdynia - 8:0

Bramki: 3x Patryk Nowak, 2x Karol Nikiel, 2x Marcin Wiesio³ek, 1x Sebastian Go³êbiewski

W sobotnie przedpo³udnie w Sopocie wicelider tabeli PDP Karlikowo Sopot podejmowa³o lidera tabeli Ba³tyk II Gdynia. Obie dru¿yny wygra³y wysoko swoje pierwsze mecze w lidze dlatego spotkanie zapowiada³o siê nader interesuj±co. Od samego pocz±tku pi³karze z Gdyni próbowali narzuciæ swój styl gry, d³ugo rozgrywaj±c pi³kê, za to Karlikowo czeka³o w ¶rednim pressingu na przejêcie pi³ki i wyj¶cie z kontratakiem. Po jednej z takich akcji Patryk Nowak wyprowadzi³ zespó³ Karlikowa na prowadzenia. Tu¿ przed przerw± na 2:0 podwy¿szy³ Marcin Wiesio³ek.
 Obie dru¿yny zesz³y do szatni przy wyniku 2:0. Po przerwie pi³karze Ba³tyku ruszyli do ataku i próbowali odrobiæ straty lecz raz po raz nadziewali siê na gro¼ne kontry zespo³u z Karlikowa. Druga po³owa to ju¿ popis Sopockiego Karlikowa, dobra gra w defensywie i szybki atak doprowadzi³o do rozbicia rywala, a¿ 8:0. Bramk±, która zas³uguje na szczególn± uwagê by³a bramka naszego kapitana Karola Nikla, który wykonuj±c rzut wolny z po³owy boiska umiejêtnie przelobowa³ bramkarza.
 Karlikowo wraca na boiska ju¿ w przysz³y weekend, na wyje¼dzie rozegra mecz z KKS Koleczkowo. Serdecznie zapraszamy!

Sk³ad PDP Karlikowo Sopot: Piotr Lis - Hubert Stein, Damian £upiñski, Karol Nikiel (C), Daniel Romanowski - Mateusz Czajkowski, Patryk Pomaski, Rados³aw Haberka, Sebastian Go³êbiewski - Patryk Nowak, Marcin Wiesio³ek.

Rezerwowi: Arkadiusz Pi±tkowski, Krzysztof Siuda, Pawe³ Trynka, Miko³aj Mielke