Powrót na właściwe tory!

• autor: oldredaktor, 2015-09-22 14:00

UKS 82 Klukowo : PDP Karlikowo Sopot - 0:6

Bramki: 4x Patryk Nowak, Karol Nikiel, Filip Szukalski.

W niedzielne przedpołudnie piłkarze z Sopotu wybrali się do Klukowa by zmierzyć się z tamtejszym UKS 82. Przed tą kolejką PDP było wiceliderem tabeli i bardzo zależało nam żeby powrócić na pozycję lidera. Tym większa była motywacja, po ostatniej bolesnej wpadce w Koleczkowie.
 Mecz PDP Karlikowo zaczęło z górnego C. Mając w pamięci, że lekceważenie przeciwnika potrafi się szybko zemścić, już w 4 minucie spotkania bramkę na 1:0 strzelił Patryk Nowak. Ten sam zawodnik podwyższył 23 minuty później na 2:0, a w 36 minucie było już 3:0 za sprawą Filipa Szukalskiego.
 W całym meczu piłkarze z Sopotu stworzyli sobie wiele sytuacji podbramkowych ale szwankowała skuteczność. Zawodnicy z Klukowa też kilkukrotnie strzelali na bramkę PDP, ale Piotr Lis zawsze był na posterunku.
 Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 6:0 dla drużyny z Sopotu, która teraz może się spokojnie z pozycji lidera przygotowywać do meczu Pucharu Polski z Bałtykiem Gdynia.
 Mecz odbędzie się w środę o godzinie 16:00 na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni. Serdecznie zapraszamy!

Skład PDP Karlikowo Sopot: Piotr Lis, Hubert Stein, Damian Łupiński, Karol Nikiel (C), Daniel Romanowski, Mateusz Czajkowski, Marcin Wiesiołek, Filip Szukalski, Sebastian Gołębiewski, Patryk Nowak, Patryk Pomaski.

Rezerwowi: Radosław Haberka, Krzysztof Siuda, Paweł Wiśniewski.

Trener: Piotr Haberka.